Jura E8 TOUCH • Platin

Obejrzyj prezentację w 4K.


PORÓWNAJ:

Jura E8 TOUCH versus Jura ENA 8 TOUCH

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 15293
 • Producent: JURA
 • Kod producenta: 7610917152933
 • Dostępność: Zapytaj o dostępność Zapytaj o dostępność Koszty wysyłki: Darmowa od 149 zł
 • szt.
 • Cena netto: 4 470,73 zł 5 499,00 zł
 • Niedostępny
 • Oblicz

Jura E8 TOUCH Platin - informacje

Dla kogo Jura E8 TOUCH?

Ekspres Jura E8 TOUCH to urządzenie rozwinięte o dotykowy ekran, który jest bardzo wygodny w użytkowaniu. Sprawdzi się zarówno w domu jak i w małym biurze ponieważ posiada stosunkowo duże zbiorniki na wodę (1,9l), ziarno (280g) i fusy (maksymalnie 20 porcji). Najważniejsze jednak, że przygotuje różnorodne kawy czarne i mleczne za dotknięciem jednego przycisku. Rekomendowany maksymalny przepływ kaw to 40 porcji na dzień. Ekspres występuje w jednej wersji kolorystycznej Jura E8 TOUCH Platinum -klasyczny i elegancki.

Jura E8 TOUCH - cena

Cena ekspresu E8 TOUCH jest nieco wyższa od ekspresu w wersji klasycznej. Jest to zrozumiałe, a o pozostałych funkcjonalnościach i technologiach ekspresu wystarczy powiedzieć, że są nieco rozwinięte w stosunku do zwykłego E8. Płacimy za technologie PEP, IPBAS, IWS, Aroma G3, Fine Foam, za duże zbiorniki, za duży moduł zaparzania i za funkcjonalność przygotowania kaw mlecznych za dotknięciem przycisku. Ekspres jest także kompatybilny z adapterem Smart Connect. Gdy sprawdzicie Państwo już Cenę Jura E8 TOUCH na Ceneo, wróćcie do Nas, na pewno dojdziemy do porozumienia a przynajmniej zyskacie Państwo wsparcie Autoryzowanego Dystrybutora z 20 letnim doświadczeniem, a to w przypadku kłopotów z ekspresem jest bezcenne.

Jura E8 TOUCH - opinia

Recenzje ekspresu Jura E8 TOUCH na forach internetowych są pozytywne. To na co zwracają uwagę użytkownicy, to jakość, trwałe materiały z jakich został wykonany ekspres, prosty i ciekawy design, oczywiście wysoka funkcjonalność i wyśmienity smak kawy. W opiniach Google ekspres uzyskał 4,6/5 gwiazdek.

Drogi, przyszły użytkowniku ekspresu Jura,

Zostawiam Cię z zasobami tej strony. Zachęcam do obejrzenia powyższego filmu, w którym porównuje klasyczną wersje ekspresu do wersji TOUCH. Zapraszam także na nasz kanał YouTube, znajdziecie tam Państwo wiele Ciekawych porównań i recenzji ekspresów. Poniżej znajdziecie szczegółowy opis technologii, funkcjonalności oraz dane techniczne E8 TOUCH. W razie wątpliwości, służymy pomocą pod numerami telefonów.

Życzymy udanych zakupów -Team Broda.pl

Jura E8 TOUCH opinie

Światowa nowość P.E.P.©

Czyli intensyfikacja nuty smakowej kawy espresso.

Jura E8 TOUCH pod każdym względem rewolucjonizują przyjemność picia kawy. Udoskonalony został cały proces parzenia espresso. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®), jest jedyną tego rodzaju technologią, która optymalizuje czas ekstrakcji i gwarantuje najwspanialszy aromat również w przypadku krótkich specjałów kawowych.

Filtr CLARIS Smart dostarcza idealnie czystą wodę gwarantującą nieskazitelny smak. Jeszcze nigdy stosowanie filtra nie było tak proste. Filtr jest wykrywany automatycznie przez inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®).

Umieszczone na froncie ekspresu przyciski oraz nowoczesny wyświetlacz TFT sprawiają, że obsługa tego urządzenia jest niezwykle prosta. Utrzymanie najwyższych standardów higienicznych gwarantują zintegrowane programy konserwacyjne, jak również wymienna końcówka dyszy do spieniania mleka.

Jura E8 TOUCH system P.E.P.

Młynek Aroma G3

Inżynierom JURA udało się opracować najnowszej generacji młynek Aroma G3, który pracuje bardzo cicho, błyskawicznie mieli ziarno (ok. 2,5 sek.), które w całości trafia do modułu zaparzającego nie pozostawiając tym samym resztek zmielonej kawy wewnątrz młynka. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy pewność, że kolejna filiżanka zaparzonej kawy przygotowana będzie w całości ze świeżo zmielonej porcji ziarna.
Jura E8 TOUCH młynek aroma G3

Światowa nowość P.E.P.©

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej prowadzi do idealnego espresso

Inspiracją dla liderów innowacji JURA do opracowania Procesu Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.©) były doświadczenia najlepszych na świecie baristów. Rezultatem jest rewolucyjna technologia, która optymalizuje czas ekstrakcji, przetłaczając – w przypadku małego objętościowo specjału, jakim jest espresso – gorącą wodę przez zmieloną kawę w szybko następujących po sobie cyklach. Ten proces pozwala uwolnić z całej gramatury zmielonej kawy pełnię drzemiących w ziarnie smaków i aromatów.

Perfekcyjnie przyrządzona kawa w najczystszej postaci płynie do filiżanki otulona bursztynową poświatą, zwieńczona aksamitną, gładka cremą o barwie orzechów laskowych. Efektem jest najlepsze espresso wszech czasów – oczywiście za naciśnięciem jednego przycisku.

Ekspres do kawy Jura E8 TOUCH espresso

Inteligentny system wody ( Intelligent Water System, I.W.S.®) z automatycznym czujnikiem filtra

Stosowanie filtra CLARIS to gwarancja najwyższej jakości wody na najlepszej jakości kawę. Filtr CLARIS chroni ekspres automatyczny przed osadami z kamienia oraz wytrąca z wody substancje, które wpływają negatywnie na jej smak i zapach (np. ołów, chlor).

Filtr CLARIS Smart zastosowany w nowych ekspresach działa zgodnie z zasadą przepływu grawitacyjnego i zawsze filtruje tylko taką ilość wody, jaka jest potrzebna do przyrządzenia wybranej przez użytkownika kawy. Aby optymalnie wykorzystać zalety i pojemność filtra (jego żywotność), ekspres do kawy Jura E8 Touch automatycznie rozpoznaje wkład filtra CLARIS Smart – dzięki technologii RFID. Stosowanie filtrów nigdy nie było tak proste i efektowne.

Ekspres do kawy Jura E8 TOUCH zbiornik wody

Szeroki wachlarz kompozycji kawowych…

Ekspres do kawy Jura E8 Touch za naciśnięciem jednego przycisku przygotuje aż 12 różnych produktów.
 • Ristretto / 2 x Ristretto
 • Espresso / 2 x Espresso
 • Cafe Creme (kawa) / 2 x Cafe Creme (2 x kawa)
 • Espresso macchiato
 • Cappuccino
 • Latte Macchiato
 • Flat White (kawa mleczna na podwójnym espresso)
 • Pianka mleczna
 • Gorąca woda
 • Kawa specjalna
Ekspres do kawy Jura E8 TOUCH kompozycje kawowe

Piękniejszy niż kiedykolwiek

Zbiornik na wodę o szlachetnym wyglądzie podkreśla czystość formy. Metalowy, przyjemny w dotyku uchwyt na zbiorniku podkreśla wyjątkową jakość. Na nowo zaprojektowana chromowana tacka na filiżanki sprawia, ze idealne specjały kawowe prezentują się jeszcze lepiej. Wysokiej jakości detale to nasza specjalność.

Ekspres do kawy Jura E8 TOUCH tacka ociekowa

Bestseller z obsługą dotykową

W ustawieniach kolorowy wyświetlacz dotykowy o przekątnej 2,8” przedstawia użytkownikowi wszystkie istotne informacje. Ponadto w każdej chwili można zmieniać położenie specjałów oraz wyświetlać bądź ukrywać ich nazwy. Obsługa nie może być już prostsza ani bardziej intuicyjna.

Ekspres do kawy Jura E8 TOUCH menu

Ukoronowanie arcydzieła… Fine foam technology

Latte macchiato, cappuccino czy inne specjały kawowe na bazie mleka są obecnie bardzo popularne niezależnie od szerokości geograficznej. Wyposażony w technologię idealnie kremowej pianki mlecznej – fine foam (spieniacze mają dwie osobne komory, w których mleko jest spieniane dwukrotnie. Ewentualne bąbelki pękają, a piana staje się jednolita i wygładzona. Specjalna konstrukcja wylotu spowalnia wypływ piany, dzięki czemu równo rozkłada się ona w filiżance) – Ekspres do kawy Jura E8 Touch jest w stanie przygotować najwyższej jakości piankę o idealnej teksturze, która z pewnością będzie ukoronowaniem każdego z modnych specjałów.

A dzięki płynnej regulacji wysokości wylewki cappuccino/latte, jesteś w stanie przygotować Swoje ulubione latte macchiato w wysokiej (15,7 cm) szklance – jest to optymalna wysokość dla tego rodzaju napoju kawowego.

Ekspres do kawy Jura E8 Touch cappuccino

Najwyższe standardy – Higiena totalna

Konserwacja nowoczesnego automatycznego ekspresu Jura E8 Touch jest równie prosta, jak przyrządzanie kuszących specjałów kawowych. Zintegrowane programy płukania i czyszczenia gwarantują utrzymanie najwyższych standardów higieny za naciśnięciem przycisku. Kolejna nowość: dysza do spieniania mleka zakończona jest łatwo zdejmowalną i przystosowaną do mycia w zmywarce końcówką. Wszystko to daje gwarancję utrzymania kompleksowej higieny oraz zapewnia doskonały efekt spienionego mleka.

Ekspres do kawy Jura E8 touch czyszczenie

Specjały

Produkty

 • Ristretto / 2 x Ristretto
 • Espresso / 2 x Espresso
 • Cafe Creme (kawa) / 2 x Cafe Creme (2 x kawa)
 • Espresso macchiato
 • Cappuccino
 • Latte Macchiato
 • Flat White (kawa mleczna na podwójnym espresso)
 • Pianka mleczna
 • Gorąca woda

Liczba produktów

12


Cechy charakterystyczne

Tryb inteligentny (sztuczna inteligencja)

tak

Smart Connect w zestawie

tak

Funkcja One-Touch

tak

Inteligentne wstępne podgrzewanie

tak

Inteligentny system wody (Intelligent Water System, I.W.S.®)

tak

Kompatybilny z J.O.E.®

tak

Wireless Ready

tak

Automatyczne wykrywanie kawy mielonej na drugą kawę

tak

Monitorig napełnienia tacy ociekowej

tak

Pokrywa chroniąca aromat

tak

Standardy automatycznych ekspresów do kawy JURA

Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.®)

tak

Regulowana jednostka zaparzająca VC o pojemności

5 - 16 g

Inteligentny System Wstępnego Zaparzania - Intelligent Pre-Brew Aroma System (I.P.B.A.S.©)

tak

Młynek

Wielostopniowy młynek AromaG3

Wysokowydajna pompa

1

System grzewczy Termoblok

1

Systemy obiegu płynów

1

Kremowa pianka

tak

System mleczny

HP3

Wyświetlanie statusu konserwacji

tak

Zintegrowany program płukania i czyszczenia dyszy cappuccino

tak

Zintegrowany program płukania i czyszczenia systemu mlecznego

tak

Certyfikat higieniczny TUV

tak

Wkłady fitrów CLARIS

CLARIS Smart

Energy Save Mode (E.S.M.©)

tak

Przełącznik Zero-Energy Switch lub włącznik główny

tak

Opcje ustawień i programowania

Programowane i ustawiane indywidualnie ilości wody na kawę

tak

Programowane i ustawiane indywidualnie moce kawy (Stopni)

10

Programowanie temperatury zaparzania kawy (Stopni)

2

Programowanie temperatury zaparzania wody (Stopni)

3 kroki

Programowanie godziny wyłączenia

tak

Design i materiały

Wyświetlacz

Kolorowy ekran dotykowy

Podświetlenie filiżanek w kolorze bursztynowym / białym

tak

Zbiornik na kawę mieloną

tak

W liczbach

Regulowana wysokość wylewki kawy

65 - 111 mm

Regulowana wysokość wylewki cappuccino

107 - 157 mm

Regulowana wysokośc dyszy gorącej wody

107 - 157 mm

Pojemność zbiornika na wodę

1,9 l

Pojemność zbiornika na ziarna kawy

280 g

Pojemnik na fusy (maksimum ilość porcji)

ok. 16 porcji

Długość kabla zasilającego

1,1 m

Napięcie / Moc znamionowa

230 V ~ / 1450W

Natężenie prądu

10 amp

Zużycie energii podczas czasu oczekiwania

0 wat

Waga

9,8 kg

Szerokość

28 cm

Wysokość

34,6 cm

Głębokość

44,4 cm