Jura - Chłodziarka do mleka Cool Control 1 l (EB)

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 24262
 • Producent: JURA
 • Kod producenta: 7610917242627
 • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h

  Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł


 • Historia ceny
 • szt.
 • Cena netto: 812,20 zł 999,00 zł
 • Karty płatnicze i kredytowe, Credit Agricole Raty 10 x 0%, Płatność gotówką w pobraniu, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank RATY 0%, SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE , BLIK, GOOGLE PAY iMoje, BLIK, Kup teraz i zapłać do 21 dni (TwistoPay), SZYBKIE PŁATNOŚCI PRZELEWY24.PL
 • Sprawdź raty
 • Oblicz_raty_duckblue

Chłodziarka do mleka Cool Control (EB) - idealnie schłodzone mleko dla wyśmienitej kawy

Mleko o idealnej temperaturze 4°C w połączeniu z optymalną higieną stanowi doskonałą bazę do tworzenia szerokiej gamy specjałów z dodatkiem mleka i mlecznej pianki.

Po zamontowaniu Wireless Transmiter (dostępny w ramach dodatkowo płatnej opcji) chłodziarka Cool Control jest kompatybilna ze wszystkimi ekspresami do kawy JURA wyposażonymi w Smart Connect. Po zamontowaniu WiFi Connect (dostępny w ramach opcji) chłodziarka do mleka Cool Control jest kompatybilna ze wszystkimi ekspresami do kawy JURA wyposażonymi w WiFi Connect.

  Bezprzewodowa i stała komunikacja między chłodziarką Cool Control a w pełni automatycznym ekspresem do kawy jest możliwa na dwa różne sposoby:

  - Bluetooth®

  - WiFi

Projekt doskonały

Chłodziarka do mleka została zaprojektowana zgodnie z kierunkiem wzorniczym JURA. Prosta obsługa oraz najwyższy standard higieny jest zgodny z filozofią JURY. Chłodziarka do mleka Cool Control to najwyższej jakości materiały, solidna i trwała pokrywa z aluminium szczotkowanego oraz subtelne otwory wentylacyjne.

Minimalistyczny projekt chłodziarki idealnie współgra z każdym ekspres do kawy JURA.

Chłodziarka do mleka Cool Control najwyższej jakości materiały

Zawsze świeże, schłodzone mleko

Najlepszy sposób na delikatną, lekką a zarazem gładką i zwartą piankę mleczną do specjałów kawowych, takich jak flat white, cappuccino, czy latte macchiato, to utrzymanie mleka w odpowiedniej temperaturze 4°C.

Dla wygody użytkownika chłodziarka Cool Control została wyposażona w zintegrowany wskaźnik poziomu mleka, oraz dobrze już znaną komunikację bezprzewodową, która łączy ją z ekspresem do kawy*.

*Transmitery Wireless do bezprzewodowej łączności chłodziarki z ekspresem do kawy nie wchodzą w skład zestawu i są odrębną częścią kupowaną oddzielnie.

Chłodziarka do mleka Cool Control łatwa komunikacja

Maksymalny komfort użytkowania

Mleko do chłodziarki Cool Control można dolać szybko i łatwo bez konieczności wyjmowania pojemnika, cyfrowy wyświetlacz temperatury i nakładana aluminiowa pokrywa, która jest optymalnie dopasowana do pojemnika, zapewnia łatwą obsługę połączoną z maksymalną wygodną.

Chłodziarka do mleka Cool Control dla wygody użytkowników

Bezpieczeństwo

Chłodziarka wyposażona w zamykanie na klucz co skutecznie ogranicza dostęp do zawartości.

Dzięki temu rozwiązaniu zmniejsza się ryzyko wylana mleka oraz mamy pewność, że nasze dziecko lub inne osoby niepożądane nie będą w stanie dostać się do środka.

Chłodziarka do mleka Cool Control mycie w zmywarce

Optymalna higiena

Począwszy od wysokiej jakości pojemnika ze stali nierdzewnej po stalową rurkę wewnątrz pojemnika - wszystkie elementy, które mają kontakt z mlekiem, można myć w zmywarce, dzięki czemu są bardzo łatwe w czyszczeniu.

Chłodziarka do mleka Cool Control mycie w zmywarce

Łatwe przechowywanie

W zestawie z chłodziarką znajduje się przeźroczysta pokrywa, dzięki niej możemy przechowywać mleko w lodówce nie rezygnując z wkładu chłodziarki. Mleko jest chronione i może być użyte następnego dnia.

Chłodziarka do mleka Cool Control mycie w zmywarce

Możliwości połączenia z automatycznym ekspresem do kawy

Opcja 1) Bluetooth®

1 x Smart Connect (musi być zainstalowany w ekspresie do kawy)

1 x Wireless Transmitter (musi być zainstalowany w chłodziarce Cool Control)

Ważne: W tym przypadku zalecane jest tylko połączenie z Cool Control, a nie dodatkowo z aplikacją J.O.E.

Chłodziarka do mleka Cool Control

Opcja 2) WiFi

1 x WiFi Connect (musi być zainstalowany w ekspresie do kawy)

1 x Wifi Connect (musi być zainstalowany w chłodziarce Cool Control)

Ważne: Chłodziarka Cool Control obsługuje oba typy połączeń. Jest ona kompatybilna zarówno z nowymi urządzeniami z funkcjonalnością WiFi Connect (WiFi), jak i ekspresami do kawy z funkcją Smart Connect (Bluetooth).

Chłodziarka do mleka Cool Control