JURA - Smart Connect Transmiter

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: 72167
 • Producent: JURA
 • Kod producenta: 7610917721672
 • Dostępność: Towar na magazynie - Wysyłka 24h Towar na magazynie - Wysyłka 24h

  Koszty wysyłki: Darmowa od 249 zł


 • Historia ceny
 • szt.
 • Cena netto: 121,14 zł 149,00 zł
 • Karty płatnicze i kredytowe, Credit Agricole Raty 10 x 0%, Płatność gotówką w pobraniu, Płatność przelewem, eRaty Santander Consumer Bank RATY 0%, SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE , BLIK, GOOGLE PAY iMoje, BLIK, Kup teraz i zapłać do 21 dni (TwistoPay), SZYBKIE PŁATNOŚCI PRZELEWY24.PL
 • Sprawdź raty

Indywidualne doznania smakowe za pośrednictwem Bluetooth®

Obsługa automatycznego ekspresu do kawy za pomocą smartfonu lub tabletu jest teraz łatwiejsza niż kiedykolwiek dzięki JURA Smart Connect, który dodatkowo umożliwia komunikację z innymi akcesoriami i oferuje zupełnie nowe możliwości programowania. Nowy transmiter JURA Smart Connect, który w łatwy sposób wpina się do ekspresu do kawy wykorzystuje technologię Bluetooth® . Specjalna aplikacja umożliwia bezprzewodową obsługę i programowanie urządzenia oraz łączność z akcesoriami.

JURA CoffeeApp umożliwia wszystkim miłośnikom kawy z automatycznych ekspresów do kawy JURA, zaprogramowanie indywidualnych ustawienia dla specjałów kawowych również przy użyciu smartfonu lub tabletu.
Ilość wody, moc kawy i temperatura mogą zostać indywidualnie zaprogramowane dla poszczególnych specjałów kawowych, które z kolei można nazwać według własnych preferencji i dodatkowo umieścić je w dowolnym miejscu na ekranie startowym przenośnego urządzenia. Czytelna ikonografia specjałów ułatwia ich wyszukiwanie i programowanie. Aby przygotować ulubiony specjał przy użyciu smartfonu lub tabletu, wystarczy go dotknąć na ekranie i być w odległości nie większej niż 3 metry od ekspresu do kawy.

Przyjemność picia skomponowanych przez siebie specjałów kawowych

Jedni wolą gorącą i mocną kawę, inni preferują łagodną kawę z dużą ilością mleka. Dzięki nowej aplikacji JURA Coffee każdy może wygodnie stworzyć swój własny świat kawy na tablecie lub smartfonie, wybierając spośród wielu możliwości ustawień i programowania automatycznych ekspresów do kawy, z którymi aplikacja łączy się za pośrednictwem Bluetooth®. Ustawienia zapisane w automatycznym ekspresie do kawy pozostają przy tym niezmienione.

Użytkownik może spersonalizować ekran startowy, nadać nowe nazwy ulubionym specjałom kawowym, zmieniać wyświetlane obrazki i programować przyrządzanie specjałów kawowych według własnych upodobań. Wystarczy jedno dotknięcie tabletu/smartfona, aby filiżanka napełniła się ulubionym specjałem.

Wszystko czego potrzebujemy to transmiter JURA Smart Connect wykorzystujący technologię Bluetooth®, który wpięty bezpośrednio do ekspresu niemal automatycznie łączy się z JURA Coffee App, dostępną zarówno dla systemu Android, jak i iOS.

 Wymagania techniczne smartfona/tabletu:

 • Android 4.4 lub wyżej
 • iOS 7.0 lub wyżej
 • Bluetooth 4.0 lub wyżej

Kompatybilny z modelami:

 • D4
  D6
  D60
  E6
  E60
  E600
  E8 (2015)
  E8 (2018ff)
  E80
  E800 (2015)
  E800 (2018ff)
  ENA 8
  GIGA 5 1)
  GIGA X3G1
  GIGA X3cG1
  GIGA X3G2
  GIGA X3cG2
  GIGA X7
  GIGA X7c
  GIGA X8G1
  GIGA X8cG1
  GIGA X8G2
  GIGA X8cG2
  GIGA X9c
  J6
  S8
  S80
  WE6
  WE8 (2015)
  WE8 (2019ff)
  X10
  X6
  X8
  Z6
  Z8
  GIGA 6
  E8 EB
  E6 EB

   

   

 

 

Własna przyjemność

Użytkownik może spersonalizować intensywność smaku kawy, ilość przyrządzanej kawy, ilość wody i temperaturę ulubionych specjałów i cieszyć się przyjemnością picia każdej samodzielnie skomponowanej kawy, korzystając z aplikacji na tablecie lub smartfonie.

 
   Indywidualne ustawienia dostępu 

Aplikacja daje możliwość dostosowania ekranu startowego do swoich potrzeb. Możemy umieścić swoje ulubione specjały na ekranie startowym i zaprogramować tak, jak lubimy najbardziej. To będzie najkrótsza droga do wyśmienitej kawy.
 Personalizacja specjałów 

"Poranna kawa Roberta", "Moja Gwiazda" lub "Cappuccino Specjalne". Możemy nadać specjałom kawowym indywidualne nazwy. JURA Coffee App umożliwia nadanie nazw wszystkim specjałom w kilku prostych krokach.